czwartek, 14 lutego 2013

ROK WIARY ...PIELGRZYMKI W TURCJI,,,

W związku z ogłoszeniem przez Kościół roku 2013 Rokiem Wiary, przyszedł czas na to by poświęcic trochę więcej czasu na rozmyślanie nad religią i jej aspektami oraz nad miejscami z których wywodzą się ojcowie początków Chrześcijaństwa i Kościoła, jako wspólnoty wyznaniowej.  Czasu na dostrzeżenie niektórych faktów wiary. Nie tylko z punktu uczestnictwa w coniedzielnych Mszach Świętych ale i w poznawaniu miejsc . którymi podążali. W czynnym podążaniu Śladami Ojców Kościoła.
BAZYLIKA ŚW . JANA...TAM ZNAJDUJE SIĘ JEGO GRÓB


MOZAIKA W KOŚCIELE NA CHORZE...


SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA TURCJI...KOLEBKI CHRZEŚCIJAŃSTWA.


7 KOŚCIOŁÓW APOKALIPSY ŚW, JANA

DOMU  DLA KOŚCIOŁA PIOTROWEGO W SKALE

MIEJSCA NARODZIN NASZEGO OJCA, ABRAHAMA I JASKINI W KTÓREJ SPOCZĄŁ

MIEJSCA SYNODÓW EKUMENICZNYCH ORAZ WIELU STOLIC BISKUPICH.

ZIEM BIBLIJNYCH I MIEJSCOWOWŚCI. NIEKTÓRE Z NICH NIE JEDNI Z WAS USŁYSZĄ PO RAZ PIERWSZY: PAMFILIA, BITYNIA.., CYLICJA ... CEZAREA . ANTIOCHIA NAD ORONTES...I INNE ANTIOCHIE.

MIEJSCA GDZIE MATKA BOSKA SPĘDZIŁA OSTATNIE DNI SWEGO ŻYCIA

GDZIE ŚW, JAN , ŚW .FILIP ORAZ ŚW. ŁUKASZ ( przyp.)  SPOCZYWAJĄ W SWYCH GROBOWCACH.

GDZIE KOŚCIOŁY SOBOROWE I NAJSTARSZE KOŚCIOŁY .

MIEJSCA KTÓRYMI PIELGRZYMOWAŁ ŚW, PAWEŁ Z TARSU

ORAZ WIELE ...WIELE ...WIELE INNYCH RELIGIJNNYCH MIEJSC....i nie tylko religijnych lecz o wielkim znaczeniu historycznym.

Przyglądam się wielu dziwnym programom obecnym na rynku ...Jeżeli chcecie zobaczyc najważniejsze miejsca i miec przyjemnośc z podrózowania i zwidzania z profesjonalistą w tej dziedzinie...proszę o kontak ze mną,  Większośc obecnych na rynku turystycznych programów pielgrzymkowych...jest technicznie niewykonalna! W celu rezerwacji objazdówki  proszę o kontakt ze mną. Można się zgłaszac grupowo bądź indywidualnie. Proszę o kontakt na mego maila turktroter@gmail.com bądź telefonicznie.
Otrzymacie Państwo profesjonalną asystę na czas pobytu w Turcji   oraz przemyślany pod każdym względem program pielgrzymkowy.


Serdecznie Zapraszam.

Monika Szklanny KaçarBrak komentarzy: