wtorek, 31 marca 2015

CIEMNO WSZĘDZIE...CZARNO WSZĘDZIE CO TO BĘDZIE CO TO BĘDZIE...CZARNY WTOREK W TURCJI 31.03.2015


Dziś rano od godz. 10.36  `poszedł` prąd. Mój mąż myślał, że nam obcięli z nie wiadomego powodu. Rachunki mamy płacone automatycznie przez bank.Zdarza im się zapomnieć. Wczoraj widzielismy, że sąsiad dostał ostateczne wezwanie do zapłaty jak nie to grozili sądem. Zaczęłam przez komórkę sprawdzać co się mogło stac i natknęłam się na Fecebook, na wściekłe wypowiedzi znajomych z różnych stron Turcji.
CO JEST, GDZIE PRĄD...wszyscy wściekli do N potęgi.

Co się stało? Została wyłączona masowo dostawa prądu w całej Turcji. Stanęły metra, szybkie pociągi, tramwaje, przestała działać sygnalizacja świetlna...masakryczne korki we wszystkich miastach. Ludzie w panice satarali się dowiedzieć, kiedy prąd włączą. Bezskutecznie...przez wiele godzin nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie.
CZARNY WTOREK..dla Nas. Nie wiadomo , co spowodowało tak olbrzymią awarię. Jakoś większość z rządu jest w podróżach zagranicznych. Tutaj Minister Energetyki nie ma pojęcia co ten prąd nam wyłączyć mogło!! Skandal za skandalem. 80 Województw  zostało bez prądu na długie godziny, Tylko w Van był prąd, bo ich dostawcą jest Iran!

Po 2 godz. od wyłaczenia prądu, przestała lecieć woda a do tego telefony komórkowe zwariowały. Zasięg cofał się I wracał na kilka sekund. Nie moglismy ani dzwonic przez telefony sieciowe ani przez komórkowe. Zostaliśmy odcięci od kontaktu w swoich domach I biurach.

Prąd po ok 5 godz. zostal zalaczony w fabrykach I dla metra w Istambule. Izmir nie miał nadal połączenia. Jako ostatni prąd o godz 19.30 otrzymał Izmir I Ankara.
 
 NIE PANIKOWAĆ...to ja Baadin , tylko żarówka pękła  ( kreskówkowa postać z trafnymi tekstami dot. życia I mentalnosci Turków) - zarówka symbol parti będącej naszym uprzykrzeniem życia.Tej Parti z ktorej wywodzi się Prezydent E.
 Rozpoczęły się spekulacje...I żarty, ze strony ludzi.

   1. obwinia się kota terrorystę, który marcową porą odciął nam prąd. Podobnie jak to miało miejsce  
    w czasie  zeszłych wyborów :)

 
2. Sabotaż ze strony ISIS.

3. To moja wersja oraz wielu innych osób ; rząd przedstawi nam koniecznośc i zasadnośc budowy Centrali Nukleearnej nad M. Czarnym. To wydaje się bardzo prawdopodobne, że tego typu gra ma miejsce, by za wszelką cenę udowodnić, że reaktory są potrzebne.
Teraz tylko czekać na wypowiedź szalonego Prezydenta.JA DZIS TO REGULAR SOWA
...przy okazji jestem maniakiem Sów od 94 roku.Wszyscy kojarzą mnie za sową. Tego już nie da się zmienić
 
 
PROSZĘ NIE PANIKOWAĆ ...TO TYLKO PRÓBY PRZED 7 CZERWCA
( kolejne wybory II tura) 
 

                                         Ugrupowanie terrorystyczne, atak na słupy wysokiego napięcia El Kedi.
                                         Odpowiedzialny za ugrupowanie srodkowowschodnie...:)
 

Brak komentarzy: