wtorek, 2 listopada 2021

PODRÓŻE Z NIKĄ TO TU TO TAM

 Witajcie,


Bardzo długo nie pisałam i wiem , nie chcę znów przepraszać ale tak wypada.

Dużo sie w koło mnie dzieje. I wiele wysiłku musiałam włożyć by ogarnąć wszystko jak należy.

Przysłowiowa jazda bez trzymanki. MEGA ! 

Nie mówiąc już o tym, że w pewnym momemncie energetycznie się załamałam . Czułam się jakby wszelka energia ze mnie odpłynęła i że resztę zleceń wykonam na czworaka.

Przeszłam na suplementacje pewnego genialnego produktu i dołożyłam jeszcze tabletki do ssania ziołowe, patent szwajcarski na gardło i dało radę. Podniosłam się. 

Zakończyłam pracę z pewną firmą turystyczną ( banda naciągaczy przewodników) . Musiałam doprowadzić się do porządku bo zbliżał się długo odkładany przylot mojej grupy objazdowej. Również prywatne przyloty moich turystów. Intensywny okres i jest listopad i nadal trwa.

Między czasie we wrześniu zdarzyła się jeszcze jedna rzecz i to dotyczy stanu zdrowia mojej kochanej Mami Wandzi. Ja na objazdówkę a moja Mama w ten dzień udaru mózgu dostała i dość późno w szpitalu się znalazła ale Bogu dzięki wyszła z tego obronną reką. Ma lekki niedowład prawej strony🧿💝🙏

Szpital nie pozwalał na odwiedziny wiec moja przyjaciółka z dzieciństwa doglądała moją Mamę. Nie wiem, gdyby nie ona to nawet nie chce myśleć to ona zaalarmowana przeze mnie  pojechała do Mamy i zawołala karetkę.

Nie chcę nawet opowiadać co przeżywałam lecz starałam się by moich turystów zadowolić. Starałam sie nie rozkojarzać. W miarę z sukcesem.

 Wrzesień - Październik 

Podróże od Smyrny ( Izmiru ) via Istambuł na Kapadocję do krainy baśni z 1001 nocy , podziemnych miast albo agenta 007 a potem dalej do Mezopotamii do punktu 0 czyli Urfa Göbekli Tepe.na zdjęciach Wam zaprezentuję w innym poście. Kocham tamte  tereny od Centralnej Anatolii do Mezopotamii,  magia historii  czai aię w każdym kawałku skały . Uświęcone ziemie początek Naszego istnienia na zemii.

Dom Abrahama i ziemie Bogów Annunaki .

Jednym słowem przenoszę się jak WEHIKUŁEM CZASU PRZEZ TYSIĄCLECIA. Raz podążamy  śladami świętych kościoła a raz śladami starych cywilizacji, których ślady skrywają wiele tajemnic. 

Miewam takie podróże mniejsze i większe. Samotnie oraz z turystami, którzy spełniają swoje marzenia tego typu podróżami. 

Już mam zapowiedzi chęci wypraw ze mną na te magiczne tereny. Rok 2022 zapowiada się ciekawie zarówno dla turystki kuturalnej jak i zdrowotnej.

Pracuję również intensywnie nad projektem turystyki zdrowotnej. Mam nadzieję, że wiele osób na tym skorzysta . 

Moja Mama nie może się w Polsce na rehabilitację dopchać nawet odpłatnie . Od ponad miesiąca próbuję ją usilnie wysłać. Wiele firm ogłasza , że takie rehabilitacje organizują- wyjazdowe, ale oszukują, co innego na ich stronach znajduję a co innego przez telefon mówią mojej Mamie!

Czarna rozpacz w jakim stanie jest opieka zdrowotna 

W końcu załatwiłam jej rehabilitację tu na miejscu .

Brak komentarzy: