czwartek, 30 czerwca 2016

TERROR TO NOWY PORZADEK ŚWIATA, KTÓRY ZAFUNDOWALI NAM GŁODNI BOGACTWA WŁADCY.


Tuż po wybuchu, turyści uciekli pozostawiając swoje walizki...to zdjęcie wstrząsnęło mną bardzo dziś rano.MÓDLMY SIĘ ZA ISTANBUL I CAŁĄ TURCJE.
Wczorajszy wybuch na lotnisku Ataturka w Istambule, wstrząsnął mną, moimi znajomymi, przyjacółmi i opinią społeczną. Rząd turecki ma na każdy wybuch tą samą rade...spowolnić internet tak by ludzie nie mogli na portalach społecznościowych się porozumiewać. Po to by media innych krajów się z byt dużo nie dowiedziały. Tak jakby wyciszenie internetu pomagało w ustaleniu sprawcy. Wcześniejszy wybuch , który miał miejsce ok 2 tyg temu też został jakoś usprawiedliwiony....sprawcy nie znaeziono bo się spalił czy też go rozerwało.Ciekawi mnie , która organizacja podpisze się pod tym wybuchem z wczoraj.

U nas te wybuchy nie dzieją się bez przyczyny...ich zasadność leży w polityce obecnego rządu. Nie mogę pisać za dużo bo to grozi różnymi nieciekawymi sytuacjami.

Nie myslmy jednak błędnie, że tylko Turcja jest zagrożona. Cała Europa stoi w obliczu tego faktu. Teraz może zrozumiecie lepiej co oznaczał terror niby wyzwoleńczy...biedni kurdyjscy obywatele uciskani. Nic z tych spraw. Nie chcielibyście widzieć kto to jest faktycznie. Nic żaden terror nie ma wytłumaczenia!!! Żadna przemoc. która pozbawia niewinnych ludzi prawa do życia!!
Żaden terror nie będzie nami rządził...W imię religii, pseudo wolności i nie wiadomo jakich banialuk.Europa odpowiada za zaopatrywanie terrorystów w broń. 
Zwłaszcza te bogate państwa, które mają wszystko  marzy im się ptasie mleczko. Czyli więcej niż mogą udźwignąć. to widzimy na przykładzie podziałów w dzisiejszej UE. Europa oraz Stany ZJ.  OTO są twórcy terroru na Wschodzie i wszędzie indziej. Wcześniej wspierali sprawę kurdi a teraz....Isis...iSID...ISIL jak zwał tak zwał. Nie myślcie, że za terrorem stoi islam...nie...stoi za nim dużo więcej!

P.S

Ja sie pytam jakim cudem na lotnisku w Istambule 2 bomby i bron!!!! Na Miedzynarodowym Terminalu...tam gdzie ja podczas kontroli nie moge miec paska ani zelazka w podrecznym!!! gdzie musze sciagac buty bo nie przepuszcza....to jakis koszmar...Ku wa....!!! Niech Was szlag trafi wladcy swiata, terrorysci ...i ci ktorzy odpowiadaja za bezpieczenstwo !!!!


Brak komentarzy: