sobota, 16 lipca 2016

STRACH SIĘ BAĆ....NAJKRÓTSZY W HISTORII TURCJI PUCZ.

Co tu pisać, krótko ...ten scenariusz przewidziałam. Gorzej, bałam się go najbardziej ze wszystkich możliwych scenariuszy. Jaśnie panujący Erdogan powrócił. Pucz był przygotowany nie na serio. Kompletnie bez większego planu strategicznego. To budziło moje podejrzenia, gdyż nie takie stany wyjątkowe Turcja widziała. Ktoś kto spowodował to tragiczne w skutkach wydarzenie miał na celu umocnienie swej władzy. Nie mogę specjalnie się rozpisywać , lecz nie wierzcie w to , że to Imam z Ameryki za tym stoi. Nie...ja takiej opcji nie widzę ...podejrzane były różne wersje. Lecz  ta choć nie jest oficjalnie potwierdzana dla mnie jest zbyt oczywista.


Zastanawiam się również, co robią media, które zawsze szukają podniety w różnych zdarzeniach. Dlaczego nikt dziś w telewizji nie wspomniał o tym, że żołnierzom, którzy poszli za rozkazem dowódców sadystyczny i rządny krwi DEMOKRATYCZNY naród zwyrodniałych islamistów, sam wymierzył karę , tym co zablokowali wczoraj most w Istambule,Bogu ducha winnym żołnierzom , zlinczował ich pałkami i paskami a  następnie obciął im głowy i wyrzucili do wody. Czy tak postępuje, człowiek wierzący w Boga? Nie to błędnie pojęta religia  podsycana nienawiścią.

Winni są Ci co udają teraz niewinnych!!! W imię jakiej DEMOKRACJI?

Wczoraj w nocy, ok 2.00  z meczetów rozległo się nawoływanie , oraz nawoływano do tego by ludzie w imię demokracji  wybiegli na ulice by wesprzeć prezydenta. Wyli i wyli...co najmniej z 30 min a niektórzy do rana . Mało tego. to osoby, zarówno imamowie jak i Ci co za Panem E. niedawno mówili, że domokracja to diabeł wcielony. Tym czasem w imię demokracji wczoraj wybiegli na ulice. Jakiej demokracji? spytajcie Brukseli i Europy bo oni poparli tą demokrację właśnie i demokratycznie wybrany rząd Pana E.

Czy ktoś coś z tego rozumie...myślę, że średnio ale staram się jak mogę napisać to jasno co w chaosie tonie...nie mogę jednak narażać swojej osoby na sankcje związane z ilością podawanych przeze mnie wiadomości.

Fejsbuk kipi od złości Turków, na to co się stało. Na to, że śmiano splamić dobre imię żołnierzy. Niczemu niewinnych . Oni do tej akcji się sami nie zabrali. Żołnierzowi każą to musi.
Tym, ktoś powiedział, że na szkolenie w terenie pojadą. Kto...wiadomo ...Ci co trzymają sztamę z E.Nie kto inny.

Dlaczego tak fatalnie sfingowano pucz? bo nie warto się specjalnie wysilać dla tych co uwierzyli kiedyś w kota na drutach wysokiego napięcia co to w Ankarze wszedł a w 45 województwach prąd wyłączono by głosy podliczyć. Jak i to, że Jamerykę odkrył nie Kolumb a arabscy żeglarze a Kolumb to co najwyżej ich majtek był.. Efekt końcowy jest taki jaki jest. Teraz zobaczymy jak szybko konstytucja zmieni swe oblicze na korzyść E.

Ja poproszona zostałam przez wiele osób  o przedłużenie pobytu w Polsce. Co z chęcią czynię.

Brak komentarzy: