niedziela, 10 lutego 2019

14.Międzynarodowe Targi Agroexpo 2019 Izmir ...Targi Rolne i Wystawa zwierzat hodowlanych

Ostatnie 4 dni upłynęły mi dość szybko.
Spędziłam je na międzynarodowych targach w Izmirze. Jako tłumacz dla bardzo ciekawej firmy z Lublina dla producentów  systemów oświetlenia lampami  LED dla szklarnii. Ci z Was  którzy mają ochotę na hodowlę szklarnianą zachęcam by się zaznajomili z ofertą firmy PLANTOLUX . Nowoczesne technologie przebadane przez uniwersyteckie labolatoria są godne zainteresowania.Mile zaskoczyły mnie na przyķład.Cieszę się, że polskie firmy z młodą obsadą co raz prężniej wchodzą na tureckie rynki. Cieszy mnie fakt, że pojewiają się zdolni młodzi ludzie z pomysłem na to jak ułatwić życie innym.

Sympatycznie minęły nam te 4 dni. Doborowe towarzystwo i dobrzy sąsiedzi ze stoiska na przeciwko, którzy dbali byśmy z głodu ani pragnienia nie padli. Odwiedzali też nas rodacy z innych polskich stanowisk.Było nam serio radośnie.Cieszę się , że dane mi było spotkać tak wielu dobrych ludzi.

Panowie z firmy podziękowali im bardzo z klasą. Wręczając ekipie flashbelki a Pani co nam stale donosilła ciasteczka i picie daliśmy jeszcze kwiatka w doniczce. Oni nas a my Ich miło zaskoczyliśmy.

Na targu spotkalam wielu znajomych...niektórych z różnych powodów wolałabym nie widzieć. Przyjechali też tacy moi znajomi co ze mną bardzo się chcieli zobaczyc.Im dziekuję za wyrazy sympatii dla mnie i dla ekipy firmy PLANTALUX .Panowie z firmy byli bardzo pozytywni. Mam tylko nadzieje, ze ich nie zmeczyłam swoją osobą. Może czasem za dużo opwieści snułam na różne  tematy nie związane z przedmiotem sprawy.

Nawet nie sądziłam, ze wiele osób które nas na stanowisku  odwiedziły , chciały  również biznes kontaktu ze mną. Może się z  tego co wykluje... 😊

Ps. kto ma ochotę niech się wybierze do Izmiru na zwiedzanie i na co tam woli. Nawet targi mamy tu super.

Brak komentarzy: