wtorek, 1 kwietnia 2014

WYBORY 2014...FARSA I TEATRZYK POLITYCZNY...

Tak już drugi dzień siedzę i myślę, spać nie mogę bo sen nie nadchodzi. Myśli kłębią się czarnymi chmurami w mojej głowie. Efekt długo oczekiwanych przez nas wszystkich wyborów do lokalnych władz. Zdawało się, że będzie koniec panowania tych, których mamy za złodziei i morderców bez skrupułów. Jednak zostaliśmy wczoraj wciągnięci w kolejne przekręty i prowokacje. Ludzie rzucili się do obrony urn wyborczych w wielu miastach i metropoliach całego kraju. Przez Fejsbuka nawoływano do pomocy w obronie głosów. Tysiące raportów w różnych punktach wyborczych spisano i zażądano kolejnego przeliczenia głosów.Wszyscy siedzimy i obmyślamy co będzie i dokąd najlepiej uciec. W części miast odzyskaliśmy głosy podprowadzenie przez tych co chcieli by przedstawiciele AKP wygrali. Cóż teraz muszą zwrócić część okręgów wyborczych CHP i MHP. Nie jest to jednak nic do wielkiej radości, gdyż ogólne wyniki nas zdruzgotały. Nikt się nie spodziewał od razu zwycięstwa CHP czy MHP ale też ludzie w najśmielszych oczekiwaniach nie założyli scenariusza typu. Wykradanie Urn. Oczywiście już wcześniej były łapani przestępcy dokonujący fałszowania kart wyborczych. Wczorajsze wybory przebiegały w czarnych chmurach i toksycznych oparach. Mało tego jeszcze w niektórych lokalach specjalnie wyłączono prąd. TAK! to nie takie dziwne, bo tą metodę utrudniania liczenia i ułatwiania  dokonywania oszustwa...już towcześniej praktykowało AKP lecz w tych wyborach przeszli sami siebie. Wyłączano nawet komputery z systemów.Poirytowani ludzie nie dają za wygraną wypisując interesujące rzeczy na temat tego co myślą o własnym społeczeństwie i o tych co podstępem wygrywają. Jednak nie łudżmy się, że wszystko to podstęp. Nie brakuje takich co mają interes w tym by popierać tą właśnie nieciekawą partię. Nie są jednokrotnie religijni lecz lubią a wręcz nie mogą bez niego żyć...ZAPACH PIENIĄDZA! Ci co wybrali AKP przyzwolili tym samym na dalszy proceder i realizowanie szeregu przestępstw popełnianych na nich samych i na reszcie narodu, który się stanowczo z taką sytuacją nie godzi. Ta druga część zastanawia się nad kursami dla oszustów. Trzeba się będzie poduczyć tego fachu...choć mnie się zdaje, że co 2 gi to zna ten fach niczym ekspert.                     ile karykatur się zaraz pojawiło...nastroje nie są ciekawe. Są beznadziejne.


Dokąd by uciec?

Hmm dobre pytanie zwłaszcza, że wszędzie jest w tej chwili więcej niż nieciekawie.

Przyjdzie nam poczekac. W sierpniu zbliżają się wybory prezydenckie.
Ciekawe jaką teraz dozę zimnej wody zafundują nam Ci co uważają, że rząd może kraśc i mordowac...byle by czynił inwestycje i realizował projekty. Niektóre projekkty np Marmaray pod bosforskie metro...został opracowany przez poprzedni rząd...a przez ten rząd wcielony ...i nazywa się MYŚMY ZAPROJEKTOWALI...tiaaa tak to się teraz robi. Nazywa się jednych byle kim ale wciela się ich projekty jako swoje i gra.
NO NIC ...czas bym wypoczęła. To był dzień pełen dyskusji ze znajomymi pogrążonymi w żalu.

Tu nie chodzi o to która partia jest be a która nie. Tu chodzi o pozbycie się rządu. Będącego takim wrzodem...co się stale odnawia.

W skrócie mój własny wniosek: Ten naród nie posiada wystarczającej siły by zaszkodzić tym, którzy usiłują go na wszelkie sposoby unicestwić. W kraju , gdzie przeciętnie kłamstwo równa się prawdzie o tym , że się kłamie...jest to normalna sprawa, że postrzega się nieszkodliwie tego, który jest im podobny a jego jedyną intencją jest zakoszenie pienidzy ile się da i skrzywdzenie innych.

CZAS NA MNIE...zmęczyłam się, pewnie wkrótce przyjdzie sen...

SPOKOJNEJ NOCY POLSKO...TURCJA DZIŚ NIE ZAŚNIE.


Brak komentarzy: