niedziela, 20 listopada 2016

SKANDAL NAD SKANDALE!!! Turcja się gotuje.

Post z 2016 był wstrzymany od publikacji...teraz publikuje bo nadal aktualny temat.

Zdaje się, że wszędzie w świecie problem pedofilii i gealtów na nieletnich to proceder notoryczny.


Pewnego dnia w 2016 r.

To już trzeci dzień mija a ludzie w Turcji i opinia publiczna się nie uspokoiła, po tym jak  obudziliśmy się rano z czwartku na piątek by się z samego rana zestresować.W tym kraju, nie da się normalnie i bez stresu żyć. Mnie ta cała sytuacja na swiecie i tu w Turcji dławi. Nie ma czym oddychać. Kiedyś mówiliśmy, nas już nic nie zaskoczy...a jednak! Nie ma dnia by nas ktoś nie zaskoczył i to do tego wcale nie miło. Tego ranka żołądek mi się wylewił a serce do gardła podeszło.


Wchodzę na Fejsbooka a a tam wrze. To mało każdy mój znajomy Turek pisze o tym samym. W nocy z czwartku na piatek, posłowie różnych partii spotkali się w Parlamencie by ustalić co zrobić z karą dla gwałcicieli kobiet i dziewczynek.

Wcześniej mieliśmy na tapecie pedofilię, ale uznano, że gwałt na dziedziach jeżeli było ich mniej niż 5 cioro to ujdzie i nie trzeba karać! Szczyt prawda?
To jedno i teraz uważajcie nadchodzi drugie. Panowie posłowie partii AKP czyli tej partii co wywałczyła sobie  przy powtórzonych wyborach monogamię polityczną, to banda bezmyślnych pajaców. Raz pedofilia teraz...chcą przegłosować ustawę o tym, że za gwałt na kobiecie lub dziewczynce od 13 roku w zwyż, będzie dobrze i wystarczającą karą dla gwałciciela , kiedy będzie musiał pod groźbą więzienia ożenić się ze swoją ofiarą!!! Tak pisać to mi jest trudno ale dobrze przeczytaliście,,,gwałciciel ma poślubić swoją ofiarę...a jeżeli ich będzie wiecej ??? Jeżeli kobieta zgwałcona będzie zamężna ? Oczywiście to nielogiczne do sytuacji moje gdybania. Takie tam. Nie mogę nawet myśleć o tym bo mi się mózg wiesza. Jest to koszmar, któy mam nadzieję nie przejdzie w drugim głosowaniu. Przeciwko tej ustawie powstały inne partie, Nikt nie chce do tego dopuścić czego oczekują pseudo politycy, którym interes własnych spodni przesłania rzeczywisty ogląd sprawy.

Turcy życzą im by ich córki zostały wielokrotnie gwałcone, i by im się trafii tacy zięciowie jakich sami chcą dla ofiar. Nie do pomyślenia. Mało tego,wtedy też małżeństwa z nieletnimi dziewczynkami będą dopuszczone.

Nie, to nie religia jest winna, to wina, pseudo wyznawców nie wiadomo jakiego szatana. Myślę,że nawet Belzebub by się powstydził takiego pomysłu. Nie wiem co dalej...co krok to większy szok!

Jak był pseudo pucz w lipcu..to Europa krzyczała,,,my popieramy demokratycznie wybrany rząd Turcji,,,i tylko  ten demokratyczny rząd uznajemy. Teraz minęło trochę więcej niż 3 miesiące i co się dzieje. Europa krzyczy, nie ma demokracji w Turcji. COŚ TAKIEGO....A TO SIĘ DOWIEDZIELIŚMY. Można dosłownie wyjść z siebie i stanąć obok!  Sama Europa cierpi na chroniczny brak demokracji,,,uprawiają tylko demagogię i kurtuazyjnie klepią, że widzieli demokrację w Turcji a teraz nagle jej nie ma.. Cóż pewnie mamy takie wieczne vacatio legis  dla demokracji. Idzie i idzie i dojść nie może...a nie daj Boże dojdzie co my z nią poczniemy?

Wszyscy kochamy słowo DEMOKRACJA...lecz niech mi ktoś wskaże kraj, gdzie ona istnieje,,,i nie mówcie mi Grecja! Wiele już widziałam i słyszałam. Nie jestem tak głupia by wierzyc w to co w wiadomościach się  mięle. Istna KASZANA,,,wiadomości. Młucą jak w młynie.,..a diabeł ogonem koło nakręca. Czego oni nie widzą...protesty 500 osobowe urastają do miary 50.000 wszyscy widzą co chcą i się nakręcają.

Wiecie, tu w Turcji jak się ma czegoś dość albo coś nas od środka dławi...wystarczy wydobyć z siebie proste OFFF OFFF...i zaraz wszyscy zapytają co się stało...albo ktoś wam rzuci uważne spojrzenie przez ramię, uniesie brwi i drygnie głową...czyli zapytał CO JEST. Tak też wszyscy od 3 dni mówimy OFF OFF OFFF i budzimy się co rano nie wiadomo jak nastawieni do życia. Nikt dziś nie pyta co się stało. Każdy modli się i nie dopuszcza myśli do siebie by się stało.

Byle do wtorku.Wiele ludzi do Ankary na protest pojedzie. Wezwano nas wszystkich na żywo z Parlamentu. 5 kobiet przemówiło do nas On Live  na fejsbooku.

DOŁĄCZMY SIĘ DO PROTESTU W TURCJI, Nie mówcie a co nas islam w Turcji i terroryści. Nie zapominajcie ludzie są dobrzy i tylko niektórzy z nich są przegnici. I my obcokrajowcy tu mieszkający co będzie. Nie koniecznie jesteśmy tu wszyscy ze swojej woli.

Wewnętrzne problemy dla kraju który jest krajem turystycznym urastają do rangi globalnej. Nie zapominajmy o tym. Kiedyś jak przyjedziecie do Turcji, może poznacie wiele dobrych i niosących pomoc istot. Chociaż ...może już byliście i spotkaliście tutejszą ludność. Wspierajmy się nawzajem.

Tak jak Turczynki popierały CZARNY PROTEST...tak i Polacy niech wystapią przeciw niewiarygodnie durnej  ustawie. Widzicie cały Świat staje na głowie spowodu ograniczonych umysłowo ludzi światka polityki.

4 komentarze:

Jagoda R. pisze...

Jestem wstrząśnięta tym co piszesz !!!! Nie do wiary,że takie pomysły lgną się w umysłach ludzi zwanych"demokratami"!!!!

Nika pisze...

Niestety Jagoda, to rzecz owczywista, że człowiek, który żyje według przyjętych norm i wysokiego poziomu moralności wstrząsnie to okropnie. Nie wiem czy się ludzie obudzą, czy nadal będą żyć we mgle i uśpieniu.
Nie zmierzamy w dobrym kierunku to pewene!! Dziękuje, że wpadłaś do mnie :)

Ewka J. pisze...

Nika!... Czy świat zwariował??? Jak można ustawowo dawać przyzwolenie na gwałt?... Nie dość, że zgwałcona dziewczynka/kobieta przeszła traumę, to jeszcze ma być ukarana małżeństwem z gwałcicielem?... Przecież wtedy on już ma legalny papier na gwałcenie jej według własnego widzimisię do końca jej dni! Małżeństwo z gwałcicielem brzmi jak wyrok: DOŻYWOCIE.
To wszystko nie mieści się w głowie! W dzisiejszych... tak światłych czasach???

Nika pisze...

Tak zwairiował...cały równoe od Ameryki po Ruski...a Turcja dopiero się rozkręca wg. mnie. Już dziś wiemy, że ustawa nie przeszła ale to i tak gra by się do władzy totalitarnej dorwac. Światle czasy tu w Turcji to raczej nie mozliwe...tutaj średniowiecze...porwót nastapił już lata wcześniej teraz cofanie jetem.